Otrdien, 2025.gada 14. janvārī, plkst.17.00 Vienības nama Baltkrievu kultūras centrā (Alejas ielā 68 - 1A) notiks Liepājas mākslinieka Alekseja Kosinca gleznu personālizstādes “Tālums un tuvums” atklāšana.
Izstādē būs apskatāmi vairāk nekā divdesmiti autora darbi. Mākslinieks darbojas reālisma stilā un pārsvarā attēlo ainavas un portretus. Viņa darbi radīti eļļas tehnikā, priekšroku dod audeklam vai kartonam. A.Kosinca izstāde “Tālums un tuvums” būs apskatāma līdz 2025.gada 21.martam.
Aleksejs Kosincs dzimis Oršā (Vitebskas apgabals, Baltkrievija). 1970. gadā pēc norīkojuma atbraucis strādāt uz Liepāju, kur arī palika dzīvot. Ar zīmēšanu aizraujas jau kopš skolas gadiem, bet nopietni nodarboties ar gleznošanu sāka tikai pensijā.
Pasākumu rīko Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestādes “Vienības nams” Baltkrievu kultūras centrs.
Informējam, ka pasākumu laikā notiks filmēšana un fotografēšana publicitātes un vēsturiskajām vajadzībām.
Informāciju sagatavoja:
Baltkrievu kultūras centra
Kultūras projektu vadītāja
Anastasija Borovska
tel.: +371 65424695, 20374840
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.