2024.gada 26.decembrī Vienības nama Baltkrievu kultūras centra baltkrievu tautas dziesmu ansamblis “Kupaļinka” uzstājās svētkos “Ziemassvētki Latviešu biedrībā”.
Ar skaistiem novēlējumiem par veselību, mieru, laimi, labklājību un panākumiem svinīgu vakaru atklāja Daugavpils pilsētas domes deputāte un Daugavpils Latviešu biedrības priekšsēdētāja Līvija Jankovska. Aktieri no Latviešu biedrības rādīja teatralizētu muzikālu izrādi ar dziesmām, mīklām un pareģojumiem.
Stafeti pārņēma pārstāvji no Daugavpils pilsētas nacionālajiem kultūras centriem un biedrībām. Ansamblis “Kupaļinka” izpildīja divas Ziemassvētku dziesmas “Oj, kaļadačkas” (“Ой, калядачкі”) un “Zvaniņš skan” (“Звон звініць”).
Vienības nama Baltkrievu kultūras centrs un Daugavpils Latviešu biedrība veiksmīgi sadarbojas jau daudzu gadu garumā.
Informāciju sagatavoja:
Baltkrievu kultūras centra
Kultūras projektu vadītāja
Anastasija Borovska
tel.: +371 65424695, 20374840
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.