Vokāli instrumentālais ansamblis “Praļeski”

Vokāli instrumentālais ansamblis “Praļeski” tika dibināts 2014. gadā.

Jaunā muzikālā kolektīva repertuārā ir baltkrievu tautas dziesmas, folkloras un paražu dziesmas, mūsdienu un autordziesmas, kā arī dziesmas latviešu, latgaliešu un krievu valodās. “Praļeski” izpilda dziesmas, kuru vārdu autors ir Baltkrievijas Rakstnieku savienības loceklis Staņislavs Volodjko.

Lasīt tālāk ...

Amatierteātra studija "Pauļinka"

Amatierteātra studija "Pauļinka" uzsāka savu darbību 2007.gadā.

Amatierteātra kolektīva repertuārā – iestudētas pazīstamas lugas baltkrievu valodā: J.Kupalas „Pauļinka”, M.Čarota „Nikin lapot”, L.Radeviča „Apmulsis Savka” («Озадаченный Савка»), F.Oļehnoviča „Velns un vecene”, Ludzā dzimušās  V.Kozlovskas luga „Ziemassvētku vakarā” («В колядный вечер»), tautas svētku un paražu scenāriji (Kupalle, ražas svētki Bogač, Koļadki), ģimenes un sadzīves komēdijas sižeti.

Lasīt tālāk ...

Baltkrievu tautas dziesmu ansamblis “Kupaļinka”

 “Kupaļinkas” pirmssākumi meklējami 1992. gadā, kad entuziastu grupa Janinas Juzefovičas vadībā izveidoja baltkrievu vokālo ansambli. No 1993.gada ansamblis darbojās Daugavpils kultūrziglītības biedrībā “Uzdim”, bet kopš 1999.gada ansamblis ir Daugavpils pilsētas domes “Baltkrievu kultūras centrs” bilancē. Ansambļa repertuārā ir vairāk nekā 40 baltkrievu tautas, fokloras un paražu dziesmas, kā arī latviešu un latgaliešu tautas dziesmas, tematiskās autordziesmas baltkrievu valodā.

Lasīt tālāk ...

Deju ansamblis «Ļanok»

Baltkrievu deju ansamblis “Ļanok” tika dibināts 2000.gadā. Par šo periodu deju ansambli vadīja  pedagogi un horeogrāfi Vera Kohane un Oļegs Zaharnjevs. Šobrīd ansamblī piedalās amatierdejotāji vecumā no 17- 60 gadiem.

Lasīt tālāk ...

Akordeonistu ansamblis “Kvitņejuči maj”

Akordeonistu ansamblis “Kvitņejuči maj” tika dibināts 2004.gadā, kad mūziķu-entuziastu grupa apvienojās un sāka darboties Baltkrievu kultūras centrā.

Ansambļa repertuārā ir klasiska, populārā, pop un tautas mūzika.

Akordeonistu ansamblis “Kvitņejuči maj” piedalījās Starptautiskajā tautas kultūru festivālā “Baltkrievu gadatirgus Daugavpilī” (2014, 2015.g.), XV Starptautiskajā mākslas festivālā Vitebskā (Baltkrievija, 2006.g.), mūzikālajā festivālā Kauņā (Lietuva), Dziesmu festivālā Līvānos (Latvija), kā arī Daugavpils pilsētas svētku koncertos, Baltkrievu kultūras dienās Daugavpilī un c.

Lasīt tālāk ...

Tuvākie notikumi

<<  Septembris 2019  >>
 Pi  Ot  Tr  Ce  Pi  Se  Sv 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Партнеры

kultura.daugavpils.lv

http://latvia.mfa.gov.by/ru/daugavpils/

uzdim.lv

http://www.kultura.by/page/respublikanski-tsentr-natsyyanalnykh-kultur

http://www.belorus.lv

 

http://braslav.vitebsk-region.gov.by/ru/culture/

http://miory.vitebsk-region.gov.by/ru/culture/

http://smorgon.gov.by/ru/social/culture

http://polotsk.vitebsk-region.gov.by/index.php/ru/

http://zelva.grodno-region.by/ru/social/culture

http://glubokoe.vitebsk-region.gov.by/ru/kult-glubokoe/

 


http://www.knab.gov.lv