Piektdien, 2016.gada 20.maijā plkst. 17.30 Daugavpils baltkrievu kultūras centrā (BKC) notiks pazīstamā dzejnieka, Baltkrievijas Rakstnieku savienības locekļa Staņislava Volodjko radošais vakars. Šīs vakars atvērs tradicionālās Baltkrievu kultūras dienas Daugavpilī.

Staņislavs Volodjko- dzimis Grodņas apgabalā, Baltkrievijas Rakstnieku savienības loceklis, daudzu dzejas krājumu bērniem un pieaugušiem autors, aktīvi piedalās Baltkrievu kultūras dienās, radošajos vakaros un tikšanās Latvijā un ārzemēs. Staņislavam tika piešķirsta Franciska Skorinas medaļa. Viņa dzeju publicēja Latvijā, Baltkrievijā, Krievijā, Ukrainā, Polijā, Anglijā. Uz viņa dzeju ir sarakstītas daudz dziesmas, dažas no tām skanēs vakarā, kuras izpildīs baltkrievu ansambļi „Kupaļinka”, „Spadčina”, „Praļeski”, „Lastauki”, solists Aleksandrs Lapa, Jūlija Hmeļņicka, Valerijs Kotegovs, Inga Dukšta, Inna Kraļika.
Radošā tikšanās ar talantīgu dzejnieku un aktīvu sabiedrisku darbinieku Staņislavu Volodjko tiks 20.maijā plkst.17.30 Baltkrievu kultūras centrā (Daugavpils, Smilšu iela 92, Kultūras pils, 305.kab.). Pavadīsim vakaru siltajā un draudzīgajā atmosfērā, dzejas, dziesmu un deju cienītāju vidū!

Informāciju sagatavoja:
Baltkrievu kultūras centrs,
Marija Pometjko, BKC metodiķe,
t. 654 24695, 29811969, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.,
Daugavpils, Smilšu iela 92,
Kultūras pils, BKC, 305.-306.kab.