Baltkrievijas Republikas Kultūras ministrs Jurijs Bondars ar Goda rakstu apbalvoja daugavpilieti Janinu Juzefoviču par nozīmīgu personīgu ieguldījumu nacionālās kultūras ārzemēs popularizēšanā.

Janina Juzefoviča dzimusi Braslavas rajonā (Baltkrievija), pēc izglītības ir muzikālā pedagoģe un diriģente, baltkrievu valodas un literatūras skolotāja. Visu savu darba dzīvi mācīja skolēniem mūziku un dziedāšanu. Daudzus gadus strādā Daugavpils pilsētas domes Baltkrievu kultūras centrā kā kora kapellas “Spadčina” vadītāja un Līvānos, kā Slāvu biedrības vokālā ansambļa vadītāja. Ir aktīva Baltkrievu kultūrizglītības biedrības “Uzdim” locekle, stāvēja pie baltkrievu sabiedriskās kustības Daugavpilī sākumiem.

Neviens baltkrievu pasākums Daugavpilī nav iespējams bez J.Juzefovičas, kura tajos ienes savu nenovērtējamo pieredzi, idejas, inteliģenci. Pedagoģe nesavtīgi popularizē baltkrievu dziesmas un baltkrievu valodu daudznacionālajā Daugavpilī.

BR Kultūras ministrijas Goda rakstu Janinai Juzefovičai 22.februārī pasniedza Baltkrievijas Republikas Latvijā pārstāvji, Slāvu biedrības “Uzori” 20.gadadienas svētku koncertā, Līvānu novada kultūras centrā.

Informāciju sagatavoja:

Žanna Romanovska

Tuvākie notikumi

<<  Jūlijs 2020  >>
 Pi  Ot  Tr  Ce  Pi  Se  Sv 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Партнеры

kultura.daugavpils.lv

http://latvia.mfa.gov.by/ru/daugavpils/

uzdim.lv

http://www.kultura.by/page/respublikanski-tsentr-natsyyanalnykh-kultur

http://www.belorus.lv

 

http://braslav.vitebsk-region.gov.by/ru/culture/

http://miory.vitebsk-region.gov.by/ru/culture/

http://smorgon.gov.by/ru/social/culture

http://polotsk.vitebsk-region.gov.by/index.php/ru/

http://zelva.grodno-region.by/ru/social/culture

http://glubokoe.vitebsk-region.gov.by/ru/kult-glubokoe/

 


http://www.knab.gov.lv